Hakkımızda

Alber ailesi olarak 2014 tarihinden bu yana sizlere Sürücü Kursu olarak hizmet vermekteyiz.

Alber sürücü kursu 2014 yılında Aile Şirketi olarak eğitim ve öğretim hizmetine başladı. Sürücü adaylarımızın beklentilerini göz önüne alarak eğitimi en doğru ve basit şekline uyarlayıp siz değerli öğrencilerimize aktarmaktayız. Son model dizel araçlar, başarılı bay-bayan eğitmen kadromuz, kaliteli eğitimimiz ve güler yüzlü ofis ekibimiz ile birlikte Başiskele ve Kartepe başta olmak üzere tüm Kocaeli'nin hizmetindeyiz.

Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.

Uzman Kadromuzla iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ederiz.

Siz de yorum yazınDetaylı bilgi almak için tıklayınız